Pentru cei care caută surse de inspirație și doresc să își exprime stilul vestimentar, am ales câteva conturi de Instagram care repezintă cea mai rapidă soluție. Fie urmărești anumite conturi, fie diverse hashtag-uri și ajungi la informația dorită.

Voi face un articol introductiv despre câteva conturi la nivel internațional, dar scopul este ca pe viitor să apari și tu aici.

Conturi de Instagram pe care să le urmărești în acest moment

  1. Erik Mannby @erikmannby
Conturi de Instagram pe care să le urmărești

2. Bernhard Roetzel @bernhardroetzel

Conturi de Instagram pe care să le urmărești

3. The Italian Code @theitaliancode

Conturi de Instagram pe care să le urmărești

4. Fabio Attanasio

Conturi de Instagram pe care să le urmărești

5. Linus Norrbom @linus.norrbom

Conturi de Instagram pe care să le urmărești

6. ThePacman82 @thepacman82

The pacman 82

7. The Suited Racer @thesuitedracer

The Suited Racer

8. Rui Martins @rui_martins_bespoke

Rui Martins

9. Yoshio Suyama @yoshimitsu1125

Yoshimitsu1125

10. Blake Scott  @blakescott

Blake Scott

11. David Gandy @davidgandy_official

David Gandy

12. Shuhei Nishiguchi @shuhei_nishiguchi

Shuhei Nishiguchi

13. Hugo Jacomet @parisian_gentleman

Hugo Jacomet

14. Style Forum @styleforum

Style Forum

15. Stil Masculin @stilmasculin

Cont instagram Stil Masculin
Cont Instagram Stil Masculin

Am pus și contul meu pe Instagram pentru că acesta nu ar exista fără voi cei care ați fost alături de mine de când am pornit această activitate de educație vestimentară.

Precum am spus la începutul materialului aș vrea să te văd și pe tine aici. Dar pentru început trebuie să folosesti #stilmasculin si @stilmasculin la postările tale din stories și feed pentru a vedea contul tău și ceea ce publici. Voi găsi alte detalii aici. O parte dintre voi le-ați observat săptămâna trecută pe contul de Instagram.

Acestea sunt doar o parte dintre conturile pe care le urmăresc. Știu că sunt foarte multe conturi de instagram creative.

Tu ce alte conturi internaționale ai mai adăuga?

Related Posts

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.